Svatební líčení a účes

Ve svatební den se každá nevěsta chce cítit jedinečná a krásná. Je tedy dobré svěřit se do rukou profesionálů a užít si svůj velký den.

Svatební líčení musí korespondovat s Vaší osobností, abyste se cítila přirozená a svá a přitom být i dostatečně výrazné na fotografii. Často jsou kladeny velké nároky na výdrž celého líčení, proto volím kvalitní dlouho držící výrobky, kterými je dosaženo nejlepších výsledků.

Svatební účes je také velmi důležitý pro celkový dojem. Volí se s přihlédnutím na délku a kvalitu vlasů, styl šatů a přání nevěsty.

V den svatby Vás nalíčím a učešu v místě příprav pro Vaše nejlepší pohodlí. Dle přání je také možná úprava dalších svatebních hostů.

Rezervaci Vašeho termínu doporučuji nejlépe min. 6 měsíců předem. 

Zkouška líčení a účesu obvykle probíhá v jeden den a to dle smluveného termínu.Foto make-up

Kvalitní foto make-up je důležitý pro celkový dojem z fotografie a také může velmi usnadnit práci fotografa při postprodukci. Volí se intenzita dle užitého osvětlení (ateliér, exteriér) a také styl líčení a úpravy vlasů dle požadovaného looku. Ten je možný také během focení upravovat či měnit.


Kurz osobního líčení

Toužíte být denně krásně upravená, ale stále tápete při výběru správných líčidel? Máte plnou kosmetickou taštičku, ale přesto to stále není ono? Nevíte jak který produkt správně použít? Nikdy jste se nelíčila, chce začít a nevíte jak na to? Pro Vás je tu Kurz osobního líčení!

Probereme společně základní péči o pleť, postupy při líčení a také používané výrobky a pomůcky. Naučím Vás jak na to! Poradím s výběrem produktů a líčení si také prakticky vyzkoušíte na sobě. K dispozici jsou Vám moje produkty i štětce. 

Mini kurz- hlavním obsahem kurzu je tréning samotného líčení 

Kurz full- teorie i praxe, detailní rozebrání jednotlivých kroků, ukázka na modelce, samotný tréning

Kurz je možné zakoupit také formou dárkového poukazu.Slavnostní líčení a účes

Denní/večerní líčení a účes

Líčení a úprava vlasů pro každou ženu, která chce být krásná pro událost jakou je např. ples, firemní večírek, promoce, oslava narozenin nebo i důležitá schůzka. Vše podle Vašeho přání.Kosmetika

Krásná a zdravá pleť je jako čisté plátno umělce pro vytvoření krásného obrazu.

Pravidelná kosmetická péče je stejně důležitá jako zdravá strava, dostatečný příjem tekutin a pohyb.

Chcete-li udržet vaši pleť v dobré kondici co nejdéle, absolvujte kosmetické ošetření v intervalech cca 1x za měsíc a věnujte se důsledné domácí péči.

Pracuji se značkami Syncare a Larens. 

Kosmetické ošetření obsahuje: očištění/odlíčení pleti, hloubkové čištění peelingem a ultrazvukovou špachtlí, úpravu chloupků v obličeji včetně obočí, kosmetickou masáž, masku a krém. 

Kosmetika Syncare

Značka SynCare již od roku 1996 přináší na trh profesionální dermokosmetické přípravky na hranici lékařské a estetické péče.

Název společnosti vzniknul spojení dvou slov:

  • latinského syn - pro nebo k

  • anglického care - péče, pečovat

Spojení vyjadřuje přesvědčení, že dermokosmetická péče SynCare Vás bude provázet po celý život.

  • Netestujeme naši dermokosmetiku na zvířatech

  • Používáme ekologické suroviny a pokud je to možné, z certifikovaného sběru.

  • 95% výrobků je bez parfémů

  • výrobky jsou baleny vysoce hygienicky - v tubách a v dávkovačích. To nám umožnilo snížit obsah konzervačních látek na minimum nebo je zcela vyloučit.

Jako dermokosmetické označujeme přípravky, které respektují fyziologii lidské kůže a jejich použití je v souladu s dermatologickými zásadami volby jednotlivých typů kosmetických přípravků. Dermokosmetika SynCare nabízí přípravky pro ošetření všech typů pleti. Zvláště se zaměřujeme na suchou citlivou pleť, na pleť s akné, zralou pleť a pleť s vrozenými nebo získanými defekty (ekzémy, rosacea, hyperpigmentace a stárnutí pleti).


Lash lifting & botox

Jedná se o velmi šetrnou trvalou na řasy. Po proceduře jsou vlastní řasy natočené, obarvené a vyživené látkami, které podporují jejich růst. Řasy tak působí dělším a hustějším dojmem. 

Pracuji s značkou MyLamination. Je vyrobena v Itálii a získala řadu ocenění. 

Laminace obočí

Brow Henna

zdroj internet
zdroj internet

Laminace obočí: dlouhodobá fixace obočí, narovnání neposedných chloupků
Brow Henna: šetrné barvení obočí, které chytá i na kůži. Řešení pro klientky, které chtějí vyplnit místa, kde jim chloupky nerostou

Kosmetické a vizážistické studio Kristýna V.isage Bezručova 52 678 01 Blansko
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!